درباره کوچین

از سال 1393 بود که با شروع کار ارائه خدمات رفاهی به اعضاء جامعه پزشکی و درمان در شبکه سپید ، دوستان پزشک و درمانگری که تصمیم داشتند برای ادامه تحصیل خود و یا فرزندانشان و یا اقامت کاری به کشورهای دیگر مهاجرت کنند از ما کمک میخواستند. در طی این سالها و در مسیر ارائه اطلاعات به افرادی که درصدد مهاجرت بودند ، همواره با این واقعیت مواجه بوده ایم که در مواجهه با مسئله مهاجرت با اما و اگرها ، نقدها و مزایا و معایبی روبرو هستیم که با توجه به شرایط هر فردی میتواند پاسخ های کاملا متفاوتی بهمراه داشته باشد.

 

اما فارغ از اینکه مسئله مهاجرت برای افراد متفاوت و در شرایط متفاوت میتواند خوب یا بد باشد، ما معتقدیم که عدم اطلاعات کافی، غیر دقیق و غیرواقعی در خصوص وضعیت کشورهای دیگر و به طور خاص کشوری که برای مهاجرت کردن به آن فکر می شود ، سبب ایجاد هزینه های مالی و روانی بسیار زیادی برای فرد متقاضی مهاجرت و خانواده وی و چه بسا جامعه میگردد.

بر این اساس ، در بهار 1399 بود که تصمیم گرفتیم ، طرحی را راه اندازی و اجرا نمائیم تا افرادی که به مهاجرت فکر میکنند و یا درصدد اقدام برای اقامت کوتاه مدت و یا طولانی مدت در کشوری دیگر هستند ، بتوانند با دسترسی به اطلاعات جامع و کامل و بدون سوگیری در خصوص کشور یا کشورهای مدنظر خود ، تصمیم درست تری بگیرند.

کوچین،
کوچین چیست ؟

کوچین در زبان کردی به معنای کوچ کردن و یا به زبان امروزی تر مهاجرت کردن است. کوچین پلتفرمی است که تولید و ارائه‌ی محتوا در زمینه کشورهای مختلف را با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش مخاطبان خود که قصد مهاجرت به نقاط مختلف جهان را دارند دنبال می‌کند.

کوچین می‌کوشد مطالب خود را در سطحی از کیفیت و دقت ارائه کند که افرادی که مسئله  مهاجرت را در ذهن می پرورانند و نیاز به اطلاعات دقیق و درست برای تصمیم گیری دارند بتوانند آن را به عنوان یک مرجع کلیدی در نظر بگیرند.

پلتفرم کوچین از شهریور ماه 1400 به صورت رسمی کار خود را آغاز و به سرپرستی مرتضی بهاءالدینی فعالیت می‌کند.

کوچین به طور پیوسته در حال توسعه و تکمیل است.

جستجو در کــوچین
ورود به حساب کاربری

تمام حقوق این سایت به گروه کوچین به سرپرستی مرتضی بهاءالدینی تعلق دارد.
نقل مطالب از کوچین به هر شیوه و با هر عنوان، تخلف محسوب شده و متخلفین بر اساس قوانین جاری کشور مورد پیگرد قانونی قرار می گیرند.